Päevahoiu kasvatajateks on energilised, vastutustundlikud ja oma tööd väga armastavad inimesed, kelle jaoks lastega tegelemine on nauding. Põnnid võtavad kasvatajad ruttu omaks ja tulevad hoidu rõõmuga.

Lapsehoidja/juhataja Tiina Kärner.

Lapsehoidja kutse tase 2 ja 4: Lapsehoidjakutse omandamisega täitus minu kauaaegne unistus! Lapsehoidmisest unistasin juba siis, kui olin alles ise laps, vast kuskil 10 aastane tirts. Mäletan, et minu suurim soov oli, et saaksin hoida kas või natuke aega kellegi last. Tema eest hoolitseda, temaga mängida! Õnneks leidus alati suguvõsas mõni väike kodanik, kelle peal sai lapsehoidmist praktiseeritud. Ka lapsed nautisid minu seltsis viibimist ja rõõmu pakkus koos veedetud aeg mõlemale osapoolele! Lastega kontakti saamine ei ole minu jaoks olnud kunagi probleem. Lastearmastus ja soov nende eest hoolitseda ei ole kuhugi kadunud! Nüüd on mul selleks reaalne võimalus ja suur soov, olles Põnni Mängumaa päevahoiu lapsehoidja :). 

Aastatega on kogemustepagas suurenenud ja olen nõuga abiks ka lapsehoidjatele ning uutele lapsehoiu teenuse osutajatele, olles Eesti Lapsehoidjate Kutseliidu juhatuse liige.

Olles Montessori pedagoogika tulihingeline austaja. Lähtun uue päevahoiu ruumide sisustamisel ja õppevahendite valimisel ja tegevuste ettevalmistamisel Montessori pedagoogika tõekspidamistest. Läbitud koolitus "Enesemõistmisest Montessorini", seni ainuke eestis korraldatud koolitus. Olen hoolas iseõppija, loetud kõik eestikeelsed raamatud, mida kahjuks on vähe ja ka inglise keelsed, mis käeulatusse sattunud. Samuti olen pidevalt kursis kõikide Montessori pedagoogika e-õppevahenditega. Loodavas Eesti Montessori Ühinguga liitun esimest hetkest, kui see on võimalik :)! 

Lapsehoidja Merike Muna: On suure südame ja kohusetundega inimene! Tema malbe ja rahulik hääl võlub põnnid hetkega. Põnnid tulevad hoidu rõõmuga ja lahkuvad vaid, kui on patsu löödud tädi Merikesega :)! Tõelin kullavara Põnni Mängumaa meeskonnas!