Päevahoiu kasvatajateks on energilised, vastutustundlikud ja oma tööd väga armastavad inimesed, kelle jaoks lastega tegelemine on nauding. Põnnid võtavad kasvatajad ruttu omaks ja tulevad hoidu rõõmuga.

Kasvataja/juhataja Tiina Kärner. Lapsehoidjakutse omandamisega täitus minu kauaaegne unistus! Lapsehoidmisest unistasin juba siis, kui olin alles ise laps, vast kuskil 10 aastane tirts. Mäletan, et minu suurim soov oli, et saaksin hoida kas või natuke aega kellegi põnni. Tema eest hoolitseda, temaga mängida! Õnneks leidus alati suguvõsas mõni väike kodanik, kelle peal sai lapsehoidmist praktiseerida. Ka lapsed nautisid minu seltsis viibimist ja rõõmu pakkus koos veedetud aeg kõigile osapooltele! Lastega kontakti saamine ei ole minu jaoks olnud kunagi probleem. Lastearmastus ja soov nende eest hoolitseda ei ole kuhugi kadunud! Nüüd on mul selleks reaalne võimalus ja suur soov, olles Põnni Mängumaa päevahoiu kasvataja :). 

Aastatega on kogemustepagas suurenenud ja olen nõuga abiks ka lapsehoidjatele ning uutele lapsehoiu teenuse osutajatele, olles Eesti Lapsehoidjate Kutseliidu juhatuses.